Баннер

Интернет реклама

Баннер

середа, 22 листопада 2017 р.

Н І П Е Л "ь"- сайт села Немовичі.: СХРОН

Н І П Е Л "ь"- сайт села Немовичі.: СХРОН: Відділи повстанців вчинили диверсію на німецький ешелон , в якому, крім військової техніки в одному з штабних вагонів перевозилися кошто...

субота, 19 грудня 2015 р.

ЯК ПРИЗНАЧАЄТЬСЯ СУБСИДІЯ?

Соціальні гарантії держави спрямовані в т. ч. на забезпечення нормальних умов проживання. Цей принцип передбачає забезпечення громадян не тільки житловими приміщеннями, які можуть належати їм або передаватися в користування, але й належними умовами проживання в них.

понеділок, 7 грудня 2015 р.

Спочатку визначається база оподаткування, а потім...

Про порядок оподаткування доходів у формі заробітної плати

Інформують фахівці Відповідно до пп.14.1.48 п.14.1 ст.14 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VІ зі змінами та доповненнями заробітна плата – це основна та додаткова заробітна плата, інші заохочувальні та компенсаційні виплати, які виплачуються (надаються) платнику податку у зв’язку з відносинами трудового найму згідно із законом.

середа, 2 грудня 2015 р.

ЯК ЗАПОВНИТИ БЛАНК НА СУБСИДІЮ

Роз’яснення щодо заповнення бланку на субсидію
Заява про призначання субсидії на житлово-комунальні послуги
1. Заяву заповнює особа, на яку відкрито особовий рахунок по сплаті житлово-комунальних послуг за місцем реєстрації (або особа, яка фактично сплачує вартість одержуваних послуг). Особи, які орендують житло, додають до Заяви договір найму (оренди) житла. При цьому, крім Заяви та Декларації, заборонено вимагати від громадян інші документи, довідки тощо.

неділя, 22 листопада 2015 р.

При оформленні співробітника на роботу за внутрішнім сумісництвом слід теж інформувати податкову

Чи потрібно подавати повідомлення у фіскальну службу при оформленні співробітника на роботу за внутрішнім сумісництвом

ЗА ДВА ТИЖНІ СЛІД ПОПЕРЕДЖАТИ ПРО ЗВІЛЬНЕННЯ

Законодавець закріпив за працівником право на розірвання трудового договору, укладеного на невизначений термін, з обов'язком двотижневого попередження, а не з правом працівника двотижневого відпрацювання.

субота, 12 вересня 2015 р.

Як продовжити декретну відпустку після 3-х років

Чи можна продовжити декретну відпустку після 3-х років

9-09-2015, 10:11 / Коментарів: 0
Питання про надання відпусток урегульовано положеннями Кодексу за-конів про працю України та Закону «Про відпустки».
Законодавство України надає жінкам наступні можливості щодо отри-мання відпусток після досягнення дитиною трьохрічного віку: